تعبیر خواب ارضا شدن مرد

تعبیر خواب جامع و کامل برای خود ارضایی مردان ؟تعبیر دیدن ارضا شدن مرد در خواب چیه؟ پسری جوان و مجرد هستم ۲۵ سال سن دارم دیشب در خواب دیدم که یکمرتبه همراه با شهوت آبم از بدن خارج شد و در همین حال از خواب پریدم داشتم با زنی زیبا ور میرفتم و در حال حال کردن با اون بودم و تا میخاستم با اون رابطه جنسی را شروع کنم ابم اومد چه تعبیری داره؟ بر خلاف ظاهر امر در ابتدا فکر میکنیم چنین خوابی دارای تعبیر بد و یا شومی است در حالی که داستان در این مورد برعکس است ابن سیرین میگوید خارج شدن منی (همان ابی که از بدن با سرعت و شهوت خروج میشود) دلیل بر براورده شدن حاجات است که چند مورد استثنا نیز در این زمین وجود دارد برای تعبیر خواب مرده ای که ارضا شده است اورده اند تعبیر خواب ارضا شدن مرده دلیل بر تکامل و آمرزش دنیوی میباشد اگه تو خواب ببینیم که داریم یه پسر و یا یه دختر را میکنیم و ابمون بیاد تعبیرش چیه؟

Dreaming interpretation satisfies man

همیشه به یاد داشته باش که قبل از مطالعۀ تعبیرهای تعبیرگران مختلف می بایست در ابتدا از روش تعبیر استفاده کنی حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: تعبیر خواب آمیزش، برآورده شدن خواسته و حاجت می‌باشد، مخصوصاًً اگر در خواب ببینی از تو منی بیرون آمده است. اگر در خواب ببینی با کسی آمیزش کرده‌ای، تعبیرش این است که آن شخص به تو خوبی می‌کند و خواسته و حاجت تو برآورده می‌شود.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر همراه آمیزش در جریانات خواب، در بیداری [انزال شده و] غسل کردن واجب شود این خواب تعبیری ندارد [منظور این است که احتلام صورت بگیرد].
جابر مغربی می‌گوید: اگر پیرمردی که شهوت او به طور کلی از بین رفته است، در خواب ببیند حالت شهوانی به او دست داده و شهوت مثل ایام جوانی بر او غلبه کرده است، یـعـنـی نسبت به انجام کارهای دینی بسیار علاقه‌مند می‌شود

مطالب مرتبط بیشتر را در لینک پایین دنبال کنید

تولد فائزه

تعبیر خواب نزدیکی جنسی با زن

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا